Maja Marijana Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maja Marijana Forum

Ofecijalni forum Maje Marijane!!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PROBLEME ZBOG MAJE ... ?!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Ivona
Moderator
Moderator
Ivona


Broj poruka : 241
Godina : 32
Lokacija : Njemacka
Datum upisa : 25.01.2008

PROBLEME ZBOG MAJE ... ?! Empty
PočaljiNaslov: PROBLEME ZBOG MAJE ... ?!   PROBLEME ZBOG MAJE ... ?! Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 3:19 pm

Jel ste ikad imali neke probleme zbog Maje?
Nazad na vrh Ići dole
Esmeralda

Esmeralda


Broj poruka : 802
Godina : 30
Lokacija : gdje me mozete uvjek naci????? na forumu MAJE MARIJANE....
Datum upisa : 03.02.2008

PROBLEME ZBOG MAJE ... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEME ZBOG MAJE ... ?!   PROBLEME ZBOG MAJE ... ?! Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 3:34 pm

Like a Star @ heaven uh...sto si pitala..
ja imam probleme oko maje svaki dan... svaki dan makar 100 puta spomenem nju ili nesto vezano za nju... svaki dan govorim sta cu joj kupiti ili napraviti...jednostavno pokloniti..a moja mama odmah na 180° stepeni plane i hoce da me udavi...
kao da je ljubomorna^^ ccc... Rolling Eyes
a otac isto..stalno mi kaze kad hocu da mu nesto ispricam o maji... :" ti i tvoja maja... znas li ti da me ona uopste ne interesuje... i znaj kome ces se zahvaltit ako dobijes lose ocjene u skoli, samo zato sto po cijeli dan vjesis pred kompjuterom zbog maje... maja tamo maja vamo... maja ima 10000.... komada kao tebe.... mislis da te stvarno voli???!!!" Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Razz mislim upravo... pa sta ako sam ja jedna od 1000... ipak sam jedna a ne nijedna... cccc.....
ma kad je maja u pitanju moji roditelji su tako odvratni..boze boze... ali eto..nekad se moze sa njima pricati... Smile
i njima sam zahvalna sto mogu ic na maju... no parents = no maja...
voze me po koncertima...

ovo je dobro bilo...da malo ispisem se o roditeljima... da tracam... haha... ali dosta sada silent kad bih ovo procitali ubili bih me odmah... pale Suspect Neutral Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.majamarijana.net
Ana
Admin
Admin
Ana


Broj poruka : 1382
Datum upisa : 13.01.2008

PROBLEME ZBOG MAJE ... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEME ZBOG MAJE ... ?!   PROBLEME ZBOG MAJE ... ?! Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 12:51 pm

Eto, vec sama esmeralda je napisala vecinu toga.. Npr. moj tata ne shvaca ozbiljno sta pratim sve majine emisije, sta ga maltretiram svaki put kad se pojavi maja na TV-u..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.maja-marijana.co.nr
Sponsored content





PROBLEME ZBOG MAJE ... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: PROBLEME ZBOG MAJE ... ?!   PROBLEME ZBOG MAJE ... ?! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PROBLEME ZBOG MAJE ... ?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Crtezi Maje
» Sve i svasta od Maje
» Biografija Maje Marijane
» Zasto si bas *TI* najveci fan Maje?
» Administracija fan foruma Maje Marijane

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Maja Marijana Forum :: Fanovi za Maju :: Maja fan club-
Skoči na: