Maja Marijana Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maja Marijana Forum

Ofecijalni forum Maje Marijane!!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Izvjestaj

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Esmeralda

Esmeralda


Broj poruka : 802
Godina : 30
Lokacija : gdje me mozete uvjek naci????? na forumu MAJE MARIJANE....
Datum upisa : 03.02.2008

Izvjestaj Empty
PočaljiNaslov: Izvjestaj   Izvjestaj Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 10:27 am

kako vam je bilo na majinom koncertu? jestel bili sa majom? jestel je slikali? IZVJESTAJIIIII
Nazad na vrh Ići dole
http://www.majamarijana.net
Esmeralda

Esmeralda


Broj poruka : 802
Godina : 30
Lokacija : gdje me mozete uvjek naci????? na forumu MAJE MARIJANE....
Datum upisa : 03.02.2008

Izvjestaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvjestaj   Izvjestaj Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 10:39 am

evo da ja pocnem.... bila sam na majinom koncertu u kaknju 8.8.08
bilo je takooooo dobrooooo aaaa.... isla sam kod nje u pauzi ... slikale smo se i malo popricale... onda poslje nastupa sam opet isla kod nje i dala joj ja jednu sliku da mi potpise... napisala je cijeli roman Very Happy hehehe.... i onda mi je poklonila nausnice... to joj necu nikad zaboraviti.... onda me je pozvala da dodjem u doboj i onda bih posjedile duze i tako to...
i tako je i bilo... bila sam 19.8.08 u doboju
pocela je tek oko 12:30 pjevat malo je kasnila... prije nego sto je pocela pozdravvile smo se i ona otisla u graderobu.... poslje nastupa zvala me je kod sebe... ja joj ponjela moj album sto skupljam od nje... ona pregledala i onda uzeo mladen taj album i on poceo citat i pregledat... hehe
poslje mladen otiso negdje i vraca se sa cdom... i pruza ga meni... dobrila sam spot od zene zmije na dvdu Very Happy tako mi je drago bilo odmah sam maju izljubila Very Happy onda otilsa maja negdje i vraca se sa nekom cedljom... i napise esmeralda.... a ja gledam i nemogu da shvatim srta hoce... kad ona hajde mi napisi tvoj broj mobitela... i sad imam njezin broj i mi se sad dopisujemo Very Happy to mi je najdraze na svemuuuu.... onda ja njoj pokloinla sliku jednu od nas i ona mi se potpise u albumu mom... i castila me maja picem... i poslje toga sam morala nazalost ic jer je bilo vec oko 3:30.... Very Happy bilo je nezaboravno i ludo i sve ukupno...nikad necu te nastupe zaboraviti kao ni ostale Very Happy ali ovi su jos bolji bili... stigla sam kuci oko 5:15 :s HEHEHE



MAJO MOJA... VOLIM TE NAJVISE NA SVIJETUUUUUU....

PS. pozdravila sam je od cijelog foruma... obradovala je se i kaze da ona ide u forum ali da se nikad neloga zato sto nije strucnjak na internetu....

to bih to bilo od mene.... volim vas ... pusaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.majamarijana.net
Ana
Admin
Admin
Ana


Broj poruka : 1382
Datum upisa : 13.01.2008

Izvjestaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvjestaj   Izvjestaj Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:55 am

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ajme esmeralda, nemogu vjerovat!!!! Bas mi je drago zbog tebe!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.maja-marijana.co.nr
Ajla

Ajla


Broj poruka : 643
Godina : 29
Datum upisa : 13.01.2008

Izvjestaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvjestaj   Izvjestaj Icon_minitimePet Avg 29, 2008 12:52 pm

Extra, Esmeralda super!! Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://osmanhadzic.forumice.net/index
Ivona
Moderator
Moderator
Ivona


Broj poruka : 241
Godina : 32
Lokacija : Njemacka
Datum upisa : 25.01.2008

Izvjestaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvjestaj   Izvjestaj Icon_minitimePet Sep 05, 2008 4:37 pm

Esmiiic . . nemogu ti opisat kako mi je drago zbog tebe
koda gledam kako je bilo sve hihi Wink
sigurno je bilo slicno kao kod mene kad sam vidila Draganu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
samo sto ja nisam mogla pricat od sreceee haha Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Esmeralda

Esmeralda


Broj poruka : 802
Godina : 30
Lokacija : gdje me mozete uvjek naci????? na forumu MAJE MARIJANE....
Datum upisa : 03.02.2008

Izvjestaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvjestaj   Izvjestaj Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 3:27 am

joj cure moje... neznate kako sam se osjecala... moje srce je bilo..ma neznam ni ja gdje...ali nije bilo na mjestu... ja sam mogla da dobijem srcani...uhhhhh....nezaboravno...a slike idu uskoro samo dok nadjem kabal za computer... :S ... neznm gdje je... ali valjda cu ga nacui... Very Happy .... pusaaaaa...
I love you I love you I love you MAJA MARIJANA 4 LIVE I love you I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
http://www.majamarijana.net
fruti

fruti


Broj poruka : 367
Godina : 37
Datum upisa : 22.11.2008

Izvjestaj Empty
PočaljiNaslov: Zvijezda je rodena   Izvjestaj Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 1:55 am

Izvjestaj Fjkuf8

Gradacac 2.1.2009

Dana 2.1.2009 u Diskoteci SIRIJUS Gradacac gostovala je Maja Marijana.

Uz svu pozitivnu energiju kojom Maja zraci atmosveru su dodatno podgijavali i Majini hitovi kao sto su Zena Zmija,Crni panter,Bio mi je dobar drug i jos mnogi Majini hitovi.

Na repertuaru su se nasli kako Majini hitovi tako i hitovi njeni kolega i kolegica Seke Aleksic,Mileta Kitica,Dragane Mirkovic,Halida Beslica ... i mnogi drugi.


Uskora Video sa nastupa Maje Marijane u diskoteci SIRIJUS Gradacac

Samo cu da kazem da je Maja veliki profesionalac nisam vjerovo ali sam se uvjerio hvala Majo na nezaboravnom provodu.

Bili su i u diskoteci mnogi pjevaci al kada Vi Majo dodete svaki put se moram napit al nisi odpjevala pjesmu "Pogresan broj"ta mi je pjesma posebno draga,al i ostale su pjesme dobre ali ova mi je posebno draga neznam zasto al tako je.

Pjesmu mozete poslusati klikom OVDJE
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dreamteam.us.tf
Ana
Admin
Admin
Ana


Broj poruka : 1382
Datum upisa : 13.01.2008

Izvjestaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvjestaj   Izvjestaj Icon_minitimePon Apr 13, 2009 2:59 am

Eto, ja sam zaboravila napisat izvjestaj iz Zagreba Embarassed



Stigli smo u "ludnicu" Oko 11, jer je tu negdje i bilo receno da ce koncert zapocet... I tako, kada smo stigli, diskoteka je vec bila prepuna, vani je bilo puno ljudi koji nisu mogli stat u diskoteku. I tako, napokon izasla Maja Very Happy Lijepo pozdravila sve koji su bili u diskoteci i izvan nje Smile I pocela je sa pjevanjem, redala je hitove poput "dobar drug, zena zmija, pola sata".... LJudi su doslovno ludili kada je zapocela zena zmija, jer je to jedan od najvecih hitova u Zagrebu ( sada ne znam tocno za okolicu) Pauza je bila negdje oko 1, pola 2, nisam sigurna, jer nisam gledala na sat, bila sam samo usredotocena na to kako cu se provuc do backstagea. Kada sam napokon stigla, poslije svih onih udaraca u rebra, noge itd., rekla sam cuvaru da sam ja Ana, administratorica foruma, i da me Maja ocekuje, ali ne, on kaze, nemogu vas pustiti, jedino ako imate pozivnicu. A ja nisam imala nikakvu pozivnicu Sad Bio je neki rodjendan taj dan, pa su pustali u backstage samo uz pozivnice. Jebiga. Nakon toga mi je bilo uzasnooo, jos sam se skoro potukla sa onim cuvarem, al pizdek jedan, nije me htio pustit Laughing Crying or Very sad Koncert je zavrsio oko 3, pola 4. Krenula sam kuci, dragi me pokusao utjesit, ali nije uspio Sad Sve u svemu, ako se izuzme to sta nisam upoznala Maju i Mladena, bilo mi je odlicno, jer Maja je napravila odlicnu atmosferu kakvu jos nije nitko napravio. Ne sjecam se kada sam se zadnji put tako zabavila, i makar sam se umorila, bila sam na neki nacin i odmorna Smile




Kisssic za sve clanove Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.maja-marijana.co.nr
Sponsored content





Izvjestaj Empty
PočaljiNaslov: Re: Izvjestaj   Izvjestaj Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Izvjestaj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Maja Marijana Forum :: Maja Marijana :: Koncerti-
Skoči na: