Maja Marijana Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maja Marijana Forum

Ofecijalni forum Maje Marijane!!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Daniel Djokic

Ići dole 
+2
Esmeralda
Emina
6 posters
AutorPoruka
Emina

Emina


Broj poruka : 121
Godina : 30
Lokacija : Njemacka
Datum upisa : 07.02.2008

Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 11:13 am

kako se vama on cini??
meni se pravo svida onaj njegog novi Album i najvise mi se svida ona pjesma trideste vrele
Nazad na vrh Ići dole
Esmeralda

Esmeralda


Broj poruka : 802
Godina : 30
Lokacija : gdje me mozete uvjek naci????? na forumu MAJE MARIJANE....
Datum upisa : 03.02.2008

Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Re: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 1:01 pm

sexy...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.majamarijana.net
Me&Myself

Me&Myself


Broj poruka : 87
Lokacija : Rodjena pod zvezdom srece
Datum upisa : 09.02.2008

Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Re: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 6:34 am

Ne znam kako je mogoa posle onaj duet sa Draganom, pevati o nekakvim bujnim grudima, malene.... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mira-skoric.com
Ajla

Ajla


Broj poruka : 643
Godina : 29
Datum upisa : 13.01.2008

Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Re: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 12:50 pm

Pjesma Zivot moj mu je definitivno u ljepsala karijeru.A sad je poceo sa pjesmama,tridesete grudi.Glupost.
Nazad na vrh Ići dole
http://osmanhadzic.forumice.net/index
Me&Myself

Me&Myself


Broj poruka : 87
Lokacija : Rodjena pod zvezdom srece
Datum upisa : 09.02.2008

Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Re: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 5:51 am

'uljepsala karijeru' - jao koju karijeru, pa on tek sada poceo Laughing Shocked Ovo je njegovi prvi ablum, inace izdat za "Ceca Music". Dobro je krenuo, imao veliku sansu da postane neko i nesto posle onaj duet sa Draganom, al ostale pesme na albumu su jeftine Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mira-skoric.com
majamarijana03

majamarijana03


Broj poruka : 80
Datum upisa : 31.01.2008

Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Re: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitimePet Mar 07, 2008 3:29 am

Ajla ::
Pjesma Zivot moj mu je definitivno u ljepsala karijeru.A sad je poceo sa pjesmama,tridesete grudi.Glupost.


slazem se Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Emina

Emina


Broj poruka : 121
Godina : 30
Lokacija : Njemacka
Datum upisa : 07.02.2008

Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Re: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 10:09 am

joj ba PEVAC JE EXTA!!!!
A KO ME SE NESVIDA BOGAMI NE ZNAM STA DA KAZEM AL NECU NIKAGO TJERAT DA GA VOLI
Nazad na vrh Ići dole
Ajla

Ajla


Broj poruka : 643
Godina : 29
Datum upisa : 13.01.2008

Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Re: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 12:43 pm

Izvini ali svako ima svoj Ukus.Ako neko voli Tridesete Grudi,Gacice,Brushalter... Onda je to pitanje ukusa.Ja ne podnosim takve stvari..
Nazad na vrh Ići dole
http://osmanhadzic.forumice.net/index
Jelena_91




Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.05.2008

Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Re: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 3:20 pm

Me&Myself ::
'uljepsala karijeru' - jao koju karijeru, pa on tek sada poceo Laughing Shocked Ovo je njegovi prvi ablum, inace izdat za "Ceca Music". Dobro je krenuo, imao veliku sansu da postane neko i nesto posle onaj duet sa Draganom, al ostale pesme na albumu su jeftine Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Malo si pobrkala. Nije prvi nego cetvrti. I ne izdaje za ceca music nego za vip i pgp rts, a i on je vec neko i nesto. Daniel je najbolji i car je a prvi album je izdao davne 2002 ako se ne varam i zvao se Iza ponoci, pa onda sledeci je imao hitove Nemogu od nje, Jedva na nogama stojim, pa treci Laz nedelje i konacno posle cetiri godine cekanja Zivot moj.
Nazad na vrh Ići dole
Me&Myself

Me&Myself


Broj poruka : 87
Lokacija : Rodjena pod zvezdom srece
Datum upisa : 09.02.2008

Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Re: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 2:44 pm

Ja se ne secam tih pesama, u svakom slucaju on je najvecu reklamu dobio sad, pogotovo sa "Zivot moj" posto ostale su mi blagi uzas, mozda neko to moze slusati, al one pronografske odvale od Marine Tucakovic ja ne mogu smisliti nikako. Stvar ukusa. A za CecaMusic znam da se pisalo dosta o tome, na kraju dal je potpisao ugovor i sa Cecom ne znam.




Aktualni album, ki ga še vedno promovirate, ste objavili pred nekaj mesecev. Ste zadovoljni z doseženim uspehom?
- Prvi singl, ki sem ga objavil pred enim letom je bila pesem “Život moj”, ki je v tem času dosegla ogromen uspeh. Zelo sem zadovoljen z doseženim uspehom, s pridobljenimi nagradami prav tako. Po tem singlu sem posnel video spot za pesem “Tridesete”, ki je prav tako dosegla velik uspeh. Mislim, da se na albumu nahaja še veliko dobrih pesmi, ki jih bom v prihodnje tudi promoviral. Ob koncu tega meseca bom začel z veliko Evropsko turnejo.


Boste v okvirju omenjene turneje obiskali tudi našo deželo?
- Seveda. Začeli bomo s koncerti v Srbiji in okolnih državah. Na to se bomo odpravili tudi v druge države - med drugim tudi v Slovenijo. To bo tudi moj prvi koncert pred slovenskim občinstvom.

Nov album ste objavili v produkciji VIP (v tujini) in PGP-RTS (za Srbijo). Ste zadovoljni s sodelovanjem?
- Moram povedati da je zadovoljstvo čutiti z obeh straneh. Oni so zadovoljni s prodajo, jaz pa s promocijo albuma. Sodelovali bomo tudi v prihodnje.

Pred nekaj mesecev smo objavili, da boste aktualni album izdali v produkciji CecaMusic, ki je v lasti folk-pop pevke Svetlane Ražnatović Cece. Zakaj ni prišlo do sodelovanja?
- To je bilo v načrtu, vendar ni bilo realizirano, ker takrat nismo našli prostega časa. Ceca je takrat začenjala s svojo turnejo in je bila v Evropi, meni pa se je mudilo. Jaz sem zelo srečen, ker je največja balkanska zvezda sploh pokazala zanimanje za moj album. V prihodnje bova zagotovo sodelovala.

Do zdaj ste za nov album že posneli dva video spota “Život moj” in “Tridesete”. Načrtujete še kakšnega?
- Seveda. Moji prijatelji in sodelavci se hecajo in mi pravijo, da živim samo za to, da naredim čim več spotov. Mislim, da publika ima rada video spote. Rad komuniciram s publiko tudi na ta način. Drugače pa mi pogosto pišejo tudi na mojo spletno stran DanielĐokić ali na my space. Naslednje pesmi, ki jih bomo ekranizirali so “Amore mio”, “Iskoristi to”….

Osvojili ste tudi številne nagrade in Oskarje. Ali obstaja kakšna nagrada katera Vam osebno veliko pomeni?
- Moram priznati in povedati, da nimam veliko nagrad v svoji dosedanji karieri - mogoče deset. Vse jih imam rad, ker vem, da so posledica mojega dela.

Poleg glasbenih nagrad ste lastnik tudi nekaterih bolj ekstremnih. Na najbolj popularni jugoslovanski gay spletni strani so Vas razglasili za Gay Ikono. Kaj Vi mislite o tem?
- Jaz sem odraščal na Zahodu in tam je čisto normalno, da Beckam, Kucher in podobni zvezdniki dobijo takšne titule. Pri nas je to nekoliko drugače. Jaz to gledam kot izbor enega dela moje publike, in to tudi spoštujem.

Ali poznate kakšnega Slovenskega pevca, pevko ali skupino?
- Na žalost, osebno ne poznam nobenega. Dopada pa se mi Anja Rupel. Njeni karieri sledim že dolgo časa. Upam, da jo bom imel priložnost spoznati tudi v živo.

Koga od svojih prijateljev na domači glasbeni sceni najbolj spoštujete?
- Veliko kolegov spoštujem, med njimi je zagotovo Svetlana Ražnatović Ceca - najvećja zvezda na področju ex Ju. Potem tudi Biljano Krstić, Đorđa Balaševića. Mira je prav tako odlična pevka, sproščena v osebni komunikaciji, Željko Joksimović prav tako, Jelena Tomašević…


Kaj mislite o Ceci in Zdravku Čoliću?
- Legendi! Kaj drugega naj rečem? Ceca mi je zelo všeč. Všeč mi je tudi to, da vsakih nekaj let naredi velik koncertni spektakel v Beogradu. Čola je prav tako velika zvezda. Mislim, da si svi moji kolegi želijo takšne kariere.


Nekateri Vaši prijatelji so nedavno nastopili na »Grand« festivalu. Ali bi se tudi Vi prijavili na tak festival?
- Jaz sem bil takrat v Indiji. Kasneje sem slišal vse pesmi in moram povedati, da festival ima zelo kvalitetne pesmi, nekatere so že postale velike uspešnice. Meni osebno je najbolj všeč “Puče istina” od Mine Kostić.

Zadnji cd, ki ste ga kupili je…?
- No, ravno tega od festivala “Grand”. Potem nove albume od Madonne, Mariah Carey in pa uspešnici “Littly missy” in “Danation”, ki se vrtijo na MTV-ju od moje soproge Danice Karić-Đokić.

Za konec, imate kakšno sporočilo za vse naše bralce?
- Uživajte v dobri glasbi, v tem času in ljubezni. Upam, da se kmalu vidimo na nekem koncertu v Vaši deželi.
VaŠ Daniel
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mira-skoric.com
Jelena_91




Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.05.2008

Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Re: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitimePet Maj 23, 2008 11:32 am

Moze li neko ovo da prevede. Salim se. Daniel je kulturan, lepo vaspitan, najlepsi i najzgodniji srpski pevac. Ma on je najbolji sve ostalo je nebitno.
Nazad na vrh Ići dole
Ajla

Ajla


Broj poruka : 643
Godina : 29
Datum upisa : 13.01.2008

Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Re: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 12:04 pm

Pa, meni je on super, pogotovo jer je došao na ideju da napravi duet sa Draganom Mirković.Kao što rekoh, obožavam mu pjesmu Život moj za Gagom, i Amore mio, za ostale neznam. Jeste zgodan, ne poričem. Ali ne toliko da ne bih disala. Very Happy Šala na stranu, uglavnom dopada mi se.
Nazad na vrh Ići dole
http://osmanhadzic.forumice.net/index
Sponsored content





Daniel Djokic Empty
PočaljiNaslov: Re: Daniel Djokic   Daniel Djokic Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Daniel Djokic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Maja Marijana Forum :: Sve i svasta! :: Estrada-
Skoči na: